Vladimír POUDERA

elektroslužby Cvikov

Prodej, montáže a servis TV antén

S postupným ukončování analogového televizního a rozhlasového vysílání a prudkým rozmachem pozemního - terestrického vysílání DVB-T (digital video broadcasting - terestrical) je téměř všude potřeba televizní antény upravit nový druh příjmu.

 

NEVÍTE, JESTLI JE U VÁS KVALITNÍ POKRYTÍ SIGNÁLEM DIGITÁLNÍ TELEVIZE ?

Provádíme měření televizního signálu profesionálními měřícími přístroji pomocí tzv. referenční antény.

NEVÍTE JAKOU ANTÉNU, JAKÉ ZESILOVAČE, JAKÝ KABEL ? NEVÍTE KDE VŠE KOUPIT ?

Zajistíme vše potřebné. Antény, stožáry, zesilovače, kabely, rozbočovače, TV zásuvky, Settopboxy. Nekupujte nic předem, až technik po provedených měřeních určí jaké antény, zesilovače apod. Často se setkáváme se zákazníky, kterým v obchodě dopředu řeknou, že přesně "tato anténa" je ta správná, ale to opravdu nelze bez měření !

NEVÍTE KDO VÁM VŠE NAMONTUJE, NAINSTALUJE, SEŘÍDÍ, NALADÍ A ZAŠKOLÍ VÁS ?

Provedeme kompletní instalaci pro malý rodinný domek s jednou televizí, nebo vybudujeme nový kompletní rozvod společné televizní antény ve vašem paneláku.

KOLIK BUDETE ZA SLEDOVÁNÍ TELEVIZE PLATIT ?

V současné době v ČR, v normě DVB-T žádná placená televize nevysílá, vše je zcela zdarma, vyjma platby koncesionářského poplatku.

CHCETE "OPRAVDOVÉ ODBORNÍKY" ?

Mnohaletá praxe a stovky instalací v našem regionu. Na veškeré práce vlastníme příslušná povolení a oprávnění.

BUDOU VAŠE ANTÉNY NASTAVENY NAPROSTO PŘESNĚ ?

Pro seřízení vašich antén, zesilovačů, zásuvek a kontrolu vašich koaxiální kabelů apod. používáme výhradně profesionální měřící televizní analyzer fy R.O.V.E.R .