Vladimír POUDERA

elektroslužby Cvikov

Satelity

Příjem televizního a rozhlasového vysílání v digitální formě, jak jej známe pod označením DVB-S (digital video broadcasting - satelite) se stalo v posledních letech nejrychleji se rozšiřující formou distribuce digitálního signálu.

 

POTŘEBUJETE PORADIT ?

Poskytujeme kompletní poradenství v oblasti satelitního příjmu.

NEVÍTE CO K PŘÍJMU SATELITU POTŘEBUJETE ? NEVÍTE KDE VŠE KOUPIT ?

Dodáváme, instalujeme, seřídíme, zaškolíme - satelitní komplety od levných kompletů, až po špičkové sestvavy pro příjem na několika televizorech i z několika družic najednou, nebo instalujeme parabolické antény otáčené motorem.

NEVÍTE KDO VÁM VŠE NAMONTUJE, NAINSTALUJE, SEŘÍDÍ, NALADÍ A ZAŠKOLÍ VÁS ?

Instalujeme, montujeme satelity a satelitní rozvody pro bytové domy. Na střechu se instalují tzv. společné satelitní antény a nemusí být na každém balkónu parabola což dům "nehyzdí" a obyvatelé nebo nájemníci neodbornou instalací nepoškodí nově zateplenou fasádu nebo okna.

KOLIK BUDETE ZA SLEDOVÁNÍ TELEVIZE PLATIT ? MŮŽETE UŠETŘIT ?

Provedeme Vám ekonomický rozbor vašeho způsobu příjmu TV signálu. Nová společná satelitní anténa "si umi na sebe sama vydělat" ! Jednotlivé rodiny mohou ušetřit i několik set korun měsíčně.

CHCETE "OPRAVDOVÉ ODBORNÍKY" ?

Jsme autorizované montážní a servisní střdisko SKYLINK a CSLInk.

BUDOU VAŠE ANTÉNY NASTAVENY NAPROSTO PŘESNĚ ?

Pro seřízení vašich antén, kontrolu vašich koaxiální kabelů apod. používáme výhradně profesionální měřící techniku fy R.O.V.E.R a EMITOR.

KDE PŮSOBÍME ?

Servisní zázemí a skladové prostory máme ve Cvikově, který najdete cca 5 km směrem na Liberec od Nového Boru na silnici 1/9. Naše nejčastěji navštěvované lokality jsou Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň, Zákupy, Doksy, Dubá, Žandov, Kamenický Šenov, Česká Kamenice, Varnsdorf, Rumburk, Cvikov, Jablonné v Podještědí, Stráž pod Ralskem, Chrastava, Liberec a Hrádek nad Nisou.


MASCOM, TOPFIELD, HOMECAST, TECHNISAT, KOSCOM, ICECRYPT, DREAMBOX, OPTIBOX, OPTICUM, OPENTEL, HUMAX, STRONG, PANASONIC, SAMSUNG, LG, BIGSAT, SONY

Přihlášení

Zde se přihlásíte do stránek, které jsou jinak zablokované pro běžného uživatele.

Vzkaz pro nás

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.