Vladimír POUDERA

elektroslužby Cvikov

Historie

V roce 1999 jsme se po několika letech rozhodl započít dráhu soukromého podnikatele, živnostníka. Do té doby jsem prošel několik zaměstnání, mé začátky směřovali spíše k výpočetní technice, kde jsem získal bohaté zkušenosti s výrobou PC, výstavbou počítačových sítí, jejich správou a později zkušenosti se zaváděním sítě internet, do té doby velkou neznámou. Po cca 5-ti letech se moje role zaměstnance počíná ubírat k elektronických zabezpečovacím systémům. Náhle však přichází situace, kdy můj poslední zaměstnavatel přestává platit mzdy, a to byla doba rozhodnutí.

Původním záměrem mého živnostničení, bylo zabývat se instalacemi elektronických zabezpečovacích systémů EZS. Během velmi krátké doby, však bylo jasné, že takováto úzká specializace není dostačující a proto přišlo rozšíření řemesla o běžné elektroinstalace, pro soukromé osoby. Rekonstrukce rodinných domů, bytů apod.

V dalších dvou letech se stávají mými zákazníky i malé firmy a organizace v okrese česká Lípa. Začínám se specializovat na elektroinstalace továrních budov, zejména na strojní údržbu.

Získávám velkého stálého zákazníka, s kterým i když vzhledem k hospodářské krizi v roce 2012 již v menší míře spolupracuji do dnešního dne. Kompletní elektroservis elektroinstalací budou, servis strojního zařízení „od pojistek až po CNC“.

Neusnout na vavřínech jsem si uvědomil, právě v době celoevropská krize a stále více zajišťuji pro své zákazníky komplexní služby. V tuto dobu mne začínají oslovovat převážně bytové družstva a společenství vlastníků SVJ.

Poskytuji následující a ještě mnoho více:

  • -          Projektové dokumentace, poradentsví, měření, anylýzy.
  • -          Dodávka, montáž, servis elektrických instalací budov, strojů atd.
  • -          Revize elektrických instalací, revize spotřebičů, EZS, EPS.
  • -          Elektronické zabezpečení budov, kamerové systémy.
  • -          Televizní signál, antíéy, kabelové rozvody, satelitní příjem.

Od roku 2008 rozšiřuji činnost v oblasti televizního příjmu. Úročím své celoživotní zkušenosti  z radioamatérství a svého bývalého zaměstnání jako servisní technik radiostanic, pořizuji profesionální měřící techniku, a vstupuji na rychle se rozvíjející pole digitalizace televizního příjmu, kde jsem vytvořil portfolio tisíců zákazníků. „Antény a satelity“. Servisuji všechny satelitní systémy, jsem autorizovaným prodejcem satelitní platformy SKYLINK.

 

                                                                                      Vladimír Poudera