Vladimír POUDERA

elektroslužby Cvikov

Historie

V roce 1999 jsme se po několika letech rozhodl započít dráhu soukromého podnikatele, živnostníka. Do té doby jsem prošel několik zaměstnání, mé začátky směřovali spíše k výpočetní technice, kde jsem získal bohaté zkušenosti s výrobou PC, výstavbou počítačových sítí, jejich správou a později zkušenosti se zaváděním sítě internet, do té doby velkou neznámou. Po cca 5-ti letech se moje role zaměstnance počíná ubírat k elektronických zabezpečovacím systémům. Náhle však přichází situace, kdy můj poslední zaměstnavatel přestává platit mzdy, a to byla doba rozhodnutí.

Původním záměrem mého živnostničení, bylo zabývat se instalacemi elektronických zabezpečovacích systémů EZS. Během velmi krátké doby, však bylo jasné, že takováto úzká specializace není dostačující a proto přišlo rozšíření řemesla o běžné elektroinstalace, pro soukromé osoby. Rekonstrukce rodinných domů, bytů apod.

V dalších dvou letech se stávají mými zákazníky i malé firmy a organizace v okrese česká Lípa. Začínám se specializovat na elektroinstalace továrních budov, zejména na strojní údržbu.

Získávám velkého stálého zákazníka, s kterým i když vzhledem k hospodářské krizi v roce 2012 již v menší míře spolupracuji do dnešního dne. Kompletní elektroservis elektroinstalací budou, servis strojního zařízení „od pojistek až po CNC“.

Neusnout na vavřínech jsem si uvědomil, právě v době celoevropská krize a stále více zajišťuji pro své zákazníky komplexní služby. V tuto dobu mne začínají oslovovat převážně bytové družstva a společenství vlastníků SVJ.

Poskytuji následující a ještě mnoho více:

  • -          Projektové dokumentace, poradentsví, měření, anylýzy.
  • -          Dodávka, montáž, servis elektrických instalací budov, strojů atd.
  • -          Revize elektrických instalací, revize spotřebičů, EZS, EPS.
  • -          Elektronické zabezpečení budov, kamerové systémy.
  • -          Televizní signál, antíéy, kabelové rozvody, satelitní příjem.

Od roku 2008 rozšiřuji činnost v oblasti televizního příjmu. Úročím své celoživotní zkušenosti  z radioamatérství a svého bývalého zaměstnání jako servisní technik radiostanic, pořizuji profesionální měřící techniku, a vstupuji na rychle se rozvíjející pole digitalizace televizního příjmu, kde jsem vytvořil portfolio tisíců zákazníků. „Antény a satelity“. Servisuji všechny satelitní systémy, jsem autorizovaným prodejcem satelitní platformy SKYLINK.

 

                                                                                      Vladimír Poudera

Přihlášení

Zde se přihlásíte do stránek, které jsou jinak zablokované pro běžného uživatele.

Vzkaz pro nás

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.