Vladimír POUDERA

elektroslužby Cvikov

Satelity

Příjem televizního a rozhlasového vysílání v digitální formě, jak jej známe pod označením DVB-S (digital video broadcasting - satelite) se stalo v posledních letech nejrychleji se rozšiřující formou distribuce digitálního signálu.

 

POTŘEBUJETE PORADIT ?

Poskytujeme kompletní poradenství v oblasti satelitního příjmu.

NEVÍTE CO K PŘÍJMU SATELITU POTŘEBUJETE ? NEVÍTE KDE VŠE KOUPIT ?

Dodáváme, instalujeme, seřídíme, zaškolíme - satelitní komplety od levných kompletů, až po špičkové sestvavy pro příjem na několika televizorech i z několika družic najednou, nebo instalujeme parabolické antény otáčené motorem.

NEVÍTE KDO VÁM VŠE NAMONTUJE, NAINSTALUJE, SEŘÍDÍ, NALADÍ A ZAŠKOLÍ VÁS ?

Instalujeme, montujeme satelity a satelitní rozvody pro bytové domy. Na střechu se instalují tzv. společné satelitní antény a nemusí být na každém balkónu parabola což dům "nehyzdí" a obyvatelé nebo nájemníci neodbornou instalací nepoškodí nově zateplenou fasádu nebo okna.

KOLIK BUDETE ZA SLEDOVÁNÍ TELEVIZE PLATIT ? MŮŽETE UŠETŘIT ?

Provedeme Vám ekonomický rozbor vašeho způsobu příjmu TV signálu. Nová společná satelitní anténa "si umi na sebe sama vydělat" ! Jednotlivé rodiny mohou ušetřit i několik set korun měsíčně.

CHCETE "OPRAVDOVÉ ODBORNÍKY" ?

Jsme autorizované montážní a servisní střdisko SKYLINK a CSLInk.

BUDOU VAŠE ANTÉNY NASTAVENY NAPROSTO PŘESNĚ ?

Pro seřízení vašich antén, kontrolu vašich koaxiální kabelů apod. používáme výhradně profesionální měřící techniku fy R.O.V.E.R a EMITOR.

KDE PŮSOBÍME ?

Servisní zázemí a skladové prostory máme ve Cvikově, který najdete cca 5 km směrem na Liberec od Nového Boru na silnici 1/9. Naše nejčastěji navštěvované lokality jsou Česká Lípa, Nový Bor, Mimoň, Zákupy, Doksy, Dubá, Žandov, Kamenický Šenov, Česká Kamenice, Varnsdorf, Rumburk, Cvikov, Jablonné v Podještědí, Stráž pod Ralskem, Chrastava, Liberec a Hrádek nad Nisou.


MASCOM, TOPFIELD, HOMECAST, TECHNISAT, KOSCOM, ICECRYPT, DREAMBOX, OPTIBOX, OPTICUM, OPENTEL, HUMAX, STRONG, PANASONIC, SAMSUNG, LG, BIGSAT, SONY